— ALPHA SCHOOL

Priprema prijemnog ispita iz matematike za FTN

Priprema prijemnog ispita za FTN 2024. godine je podeljena u 14 oblasti

Priprema svake oblasti se sastoji iz:

  • dobijaš pristup video klipovima sa rešenim i objašnjenim svim zadacima iz zvanične zbirke za polaganje prijemnog ispita – svaki zadatak možeš da odgledaš neograničeni broj puta u terminu kad god tebi odgovara
  • online konsultacije svakog dana – u sklopu pripreme imaš mogućnost postavljanja neograničenog broja pitanja svakog dana. Ukoliko zapneš prilikom samostalnog rada, obratiš nam se i istog dana dobiješ odgovor
  • imate našu punu podršku sve do prijemnog ispita

U tabeli ispod je dato trajanje video klipova sa rešenim i objašnjenim svim zadacima iz zbirke koje dobijate u sklopu pripreme:

BESPLATNA PRIPREMA JEDNE OBLASTI - pre nego što se odlučiš za pripremu prijemnog ispita u našoj školi upoznaj se sa načinom rada i uveri se u naš kvalitet kroz besplatnu oblast. Prijavi se na besplatnu oblast putem našeg kontakta